Jak zacząć?
Ogłoszenia
Regulamin
Umiejętności
Moc Magiczna
Statystyki
Spis Bogów
Rozliczenie z treningów
Sprawy do Administracji
Ranking
wymiana
Spotlights
Sophia Templer
Najlepsza postać żeńska
Miles Halter/Nathan Frost
Najlepsza postać męska
Felicity Wayland
Miss Forum
Miles Halter/John Oswald
Mister Forum
Miles Halter/John Oswald
Najlepszy Wątek
Freywald
Najlepsza para
Strona GłównaPoprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia
Autor Wiadomość
MG
Administrator


Wysłany: 2016-05-24, 14:03   Ogłoszenia

Ogłoszenia Administracji
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-06-28, 00:21   

Ogłoszenie #1

Otwarcie Forum - 2 lipca 2016r.
W związku z pomocą przy tworzeniu forum oraz za udział w testach beta następujące osoby otrzymują wyróżnienie:
- Shara Montenegro - 40 PD, awans jednej wybranej umiejętności na lvl 1
- Freya Kingsley - 40 PD, awans jednej wybranej umiejętności na lvl 1
- Octavia Harris - 20 PD, awans jednej wybranej umiejętności na lvl 1

Dodatkowo, każda osoba która ukończy pisanie KP do dnia 9 lipca otrzyma 5 pkt do rozdania do statystyk według uznania. Lista tych osób pojawi się 10 lipca (niedziela).

Administracja przypomina o uzupełnianiu pól profilu oraz o zakładanie i systematyczne uzupełnianie KM.
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-06, 13:17   

Ogłoszenie #2


Oficjalnie otwieramy nabór na moderatorów i mistrzów gry. Info u MG. A już dziś do ekipy dołącza Axel Dragon, jako próbny moderator. Witamy w ekipie!
Witamy wszystkich nowych użytkowników na forum i życzymy miłej gry!
Administracja.
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-09, 19:02   

Ogłoszenie #3


Pierwszy trening trwa, a my chcielibyśmy zaprosić wszystkich na pierwszą wspólną kolację obozową i ognisko, po którym rozpoczniemy Bitwę O Sztandar. Na ognisku zostaną wybrani nowi grupowi zerówki, a także zostanie ogłoszony rozpis obowiązków. Obecność obowiązkowa! Trening przedłużamy do poniedziałku.
Na ognisko zapraszamy TUTAJ. Zaczynamy już dziś!

Dodatkowo, dziś ogłaszamy listę tych wszystkich, którzy otrzymali akcpet KP do dnia dzisiejszego i dostają od kochanej administracji 5 punktów statystyk do rozdania wedle uznania. Oto i oni:
 • Adrien Carrero
 • Angeli S. Alvbris
 • Axel Dragon
 • Bjorn Ingvarson
 • Ezekiel Mulligan
 • Freya Kingsleigh
 • John Oswald
 • Kyllikki Kempainen
 • Livia Parish
 • Louise Graves
 • Luna Johnson
 • Matthias Orn
 • Octavia Harris
 • Rey Strahl
 • Rosalie Park
 • Salvador Murray
 • Teddy Westwood

Dodatkowo przyznajemy drobne upominki tym, którzy zgłaszali nam wszystkie błędy na forum. Dziękujemy za pomoc! <3
- 15 PD Axel Dragon
- 5 PD John Oswald
- 5 PD Rey Strahl
- 15 PD Rosalie Park

Serdecznie witamy w ekipie Octavię Harris jako moderatora próbnego i przypominamy o naborze!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-12, 15:24   

Ogłoszenie #4


Dziś, tj. 12.07.2016 o godzinie 17 forum zostanie wyłączone w związku ze zmianą stylu forum. Przerwa techniczna prawdopodobnie potrwa do godziny 19, jednak niezależnie od nas może się przedłużyć.
Dodatkowo informujemy, iż Kira rezygnuje z funkcji administratora powodem ograniczonej ilości czasu, jednak nadal będzie aktywna na forum. Jej miejsce zastępuje Rey Strahl jako Moderator Główny. Będziemy tęsknić Kira!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-15, 15:59   

Ogłoszenie #5


Od dzisiaj (15.07) na forum funkcjonuje Ranking, zwany inaczej "Spotlights"! Głosować możecie już od dzisiaj... A o co w tym wszystkim chodzi? Zachęcamy do lektury TEGO tematu!

Informujemy również, iż stanowiska próbnego moderatora podjęła się Livia Parish!

Rozpoczęliśmy również prowadzenie forumowego fanpage'a!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-18, 22:10   

Ogłoszenie #6

Z dniem 18.07 na forum pojawiło się kilka nowości...

~ Wprowadzamy RELACJE! Ponad 80% głosujących zagłosowało "za" wprowadzeniem relacji. Tematy z relacjami możecie zakładać w oddzielnym subforum KLIK . Link do waszych relacji w profilu pojawi się dopiero z wprowadzeniem nowego stylu, przepraszamy za utrudnienia!
~ W związku z nadchodzącymi lipcowymi laurami zostało rozbudowane menu boczne. Przypominamy o głosowaniu!
~ Otwieramy nabór na stanowisko Mistrza Gry!
~ Oficjalnie ogłaszamy, z dniem 1 sierpnia na forum pojawi się pierwszy numer forumowej gazetki Jeśli macie jakieś pomysły dotyczące gazetki śmiało piszcie na konto MG!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-20, 16:40   

Ogłoszenie #7

Oficjalnie informujemy, iż Bitwa O Sztandar rozpocznie się 22 lipca, tj. w piątek!
Chejron napisał/a:
Jest to prosta gra, która pomoże wam przygotować się do większych bitew. Zasady są proste. Dwie drużyny, czerwona i niebieska ustawiają swoje sztandary po przeciwnych stronach strumienia Zefira, który dzieli las na dwie połowy. Celem gry jest zdobycie sztandaru przeciwnej drużyny i przeniesienie go przez strumień. Zdobycie sztandaru kończy grę. Kapitanami drużyn były zazwyczaj piątka i szóstka, ponieważ jednak domek Ateny stoi pusty, w tym bosie kapitanem niebieskiej drużyny będzie zerówka. Pozostałe domki należą do drużyny czerwonej. Sędzią i lekarzem polowym jestem ja. Przy sztandarze mogą stać tylko dwie osoby broniące. Poza tym brak zasad. No i postarajcie się nikogo nie zabić. To chyba tyle.


BOS odbywa się na terenie całego lasu! Na początek każda drużyna zbiera się przy swoim sztandarze. O lokacji sztandaru informuje post MG. Grupowi zerówki i piątki mają obowiązek poinformować MG, w którym miejscu decydują się umieścić sztandar. Każdy członek drużyny może być uzbrojony w jedną sztukę broni, tarczę i hełm z pióropuszem w odpowiednim kolorze (niebieskim/czerwonym). Łucznicy mogą posiadać kołczan pełen strzał. Można posiadać magiczne przedmioty, zwierzęta, ambrozję. Do piątku wieczorem (koło godziny 18 - 19) macie czas na ustalenie taktyki, jeśli oczywiście jakąś chcecie ustalić. Jeśli ktoś nie posiada broni ani hełmu, uprasza się o zdobycie tego fabularnie (hełmy znajdziecie przy strumieniu Zefira w dzień rozpoczęcia eventu. Ambrozję znajdziecie u Chejrona. Magicznych przedmiotów nie posiada aktualnie żaden z herosów!)

Drużyna NIEBIESKA

Kapitanem a zarazem jedynym członkiem tej drużyny jest domek #0. Swój sztandar możecie ustawić w dowolnym miejscu w północnej części lasu.

Drużyna CZERWONA
Kapitanem drużyny jest piątka. Członkami są trójka, siódemka, dziewiątka, piętnastka i dwudziestka. Swój sztandar możecie ustawić w dowolnym miejscu w południowej części lasu

Zwycięska drużyna otrzymuje 20 PD! Oprócz tego możliwe jest zdobycie PU i znalezienie magicznego przedmiotu (zależne od MG). Pamiętajcie, że udział w BOSie upoważnia was do zdobycia kolejnego poziomu mocy!
Powodzenia!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-22, 18:34   

Ogłoszenie #8

Oficjalnie uznajemy BOS za rozpoczęty! Kapitanowie obu drużyn mają obowiązek udać się fabularnie ze sztandarem na miejsce, w którym go ukryją oraz po hełmy. Postarajcie się nikogo nie zabić. Wszystkie zasady macie wyżej opisane, każdy może przyjść na BOS. Nawet ci, którzy nie odegrali żadnej fabuły! BOS odbywa się na terenie całego lasu. Pamiętajcie, jeśli opuszczacie dane miejsce (temat) piszcie "zt"!

POWODZENIA!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-26, 13:29   

Ogłoszenie #9

Na forum pojawiło się kilka drobnych zmian!
Przede wszystkim, dziękujemy Sophii Templer za przygotowanie nowej, przyjemniejszej do czytania wersji Spisu Bogów!. Z dniem dzisiejszym dołącza ona do grona Moderatorów, jako Moderator Spisu. Do grupy Moderatorów dołącza również Livia Parrish (jako Moderator).

Zaszły zmiany w regulaminie. Od dzisiaj (26.07.2016) aby założyć multikonto, wymagane jest posiadanie 40 postów!

Pojawiło się także nowe pole w profilu - multikonta. Prosimy o wypełnienie!

Wprowadziliśmy też pierwsze zmiany dotyczące boskich mocy, dokładniej mocy dzieci Apolla. Od dziś, dzieci Apolla mogą zsyłać zarazy lub leczyć dotykiem. Osoby, które do tej pory nie wylosowały mocy leczenia dotykiem posiadają moc zsyłania chorób, a osoby, które wylosowały, nadal posiadają tą moc.

Przypominamy o wypełnianiu laurów!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-07-27, 22:36   

Ogłoszenie #10


Dziś, tj. 27.07.2016 została wprowadzona aktualizacja systemu gry. Na czym ona polega?
Usunięto Karty Magii. Jak się wielu przekonało były one po prostu czasochłonne, a nie o to tu chodzi. Zamiast tego wprowadzono tematy zastępujące KM. Od teraz o otrzymaniu PD i PU będziecie informować w odpowiednich tematach. Dodano także temat "Zwiększanie Maksymalnej Mocy Magicznej". Karty Magii zostaną przeniesione do archiwum z dniem 30 lipca.

Wprowadzone zostały także zmiany odnośnie wymagań przy zdobywaniu nowego poziomu Mocy Magicznej, a dokładniej ilość wymaganych statystyk.

Wydanie Gazetki zostało przesunięte na 2 lipca. Wszelkie propozycje odnośnie gazetki przesyłajcie na konto MG. Przypominamy o głosowaniu w laurach! Głosowanie trwa do soboty 30 lipca, a wyniki pojawią się 1 sierpnia, w poniedziałek
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-08-01, 00:06   

Ogłoszenie #11


Karty Magii ostatecznie znikają z forum jutro wieczorem. Wkrótce zostaną wprowadzone nowe pola w profilu, dlatego polecamy zapisać informacje. Pojawi się też nowe ogłoszenie. W bocznym menu pojawiły się już wyniki lipcowych laurów. Rozpoczęła się kolacja w pawilonie!

Laureaci Laurów otrzymują po 5 PD, a już jutro pierwsze wydanie naszej wspaniałej gazetki!
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-08-05, 23:26   

Ogłoszenie #12


Zmiany pół profilu wprowadzone, prosimy o uzupełnienie pól. Gif ma wymiary 150x150 (px) ale nie trzeba gifów specjalnie przerabiać. Rozmiar zmienia się automatycznie.
Kart Magii zostały przeniesione do Archiwum.
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-08-09, 12:13   

Ogłoszenie #13


Do zespołu waszej kochanej administracji dołącza John Oswald oraz Miles Halter jako próbni MG. Od wczoraj można już oddawać swoje głosy w sierpniowych laurach do czego gorąco zachęcamy.

Trwają zapisy na trening łucznictwa KLIK
 
   Podziel się na:     
MG
Administrator


Wysłany: 2016-08-12, 18:59   

Ogłoszenie #14


Przeprowadzone zostały pierwsze porządki wśród kont graczy. W związku z czyszczeniem kont, które zostały uznane za nieaktywne zwolniło się miejsce u Morfeusza, dwa u Hadesa i jedno u Nemezis. Za nieaktywnych użytkowników uznani zostali Angeli S. Alvbris, Matthias Orn, Luna Johnson i Ezekiel Mulligan. Na dniach zostanie przeprowadzone kolejne czyszczenie.

Zaszły zmiany w mocach anemoi (Euros, Apeliotes, Kajkias, Skiron, Notos, Zefir, Boreasz, Lips ). Wkrótce zostaną wprowadzone zmiany w mocy dzieci Dionizosa, Kratosa, Demeter i Kory.

Na forum ogłaszamy minievent związany z deszczem perseid czyli spadających gwiazd. W obozie również je widać, a każda osoba która opisze ich obserwację (nocą, a więc po kolacji) zostanie nagrodzona skromnymi 5 PD. Zachęcamy do udziału, na napisanie obserwacji macie czas do 14 sierpnia!

Prosimy o wypełnienie obowiązków zleconych przez Chejrona, za te zadania również można otrzymać PD w zależności od zaangażowania się w pracę.
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

PRAWA AUTORSKIE
BANERY
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 8